IK "Jūlijas Birojs" - Oficiālais statuss: Individuālais Komersants.

 

Par īpašnieci:

Izglītība:
1989 - 1994 g.: - Latvijas Universitāte, Ekonomikas fakultāte, spec. Tirdzniecības organizācija un prečzinība (bakalaurs);
2008 - 2009 g.: - Latvijas Universitāte, Ķīmijas fakultāte, spec. Darba aizsardzības speciāliste (1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība).

Kvalifikācijas paaugstināšana:
2000.g.: Grāmatvedības kursi;
2006.g.: Darba aizsardzības speciālists (160 st.);
1-2 reizi gadā nodokļu semināri, ir dažadas apliecības par grāmatvedības zinašānas pilnveidošanu.

Iemaņas:
Grāmatvedības programmas: 1C, Tilde Jumis, Dais, Brio Finance. Accor Profi - ir sava licenzēta grāmatvedības programma, nodokļu likumdošanas pastāvīgi aktualizēta datu bāze (programmas "Konsultants-Grāmatvedis")
No 2005 g. līdz šodienai grāmatvedības un noliktavas uzskaites datorprogrammas *Accor Profi* (SIA "Profi Studija") konsultante, ka savukārt arī veiksmīgi tiek izmantots klientu apkalpošanā.

 

Darbība:
1990 - 1993 g.: - AS *Bernu Pasaule* - Pārdevēja;
1993 - 1995 g.: - SIA *Juvik* - Grāmatvede;
1995 - 2000 g.: - SIA *Franiks* - veikala grāmatvede, prečzine;
2000 - 2004 g.: - SIA *Neatkarīgā reklāmas aģentūra NRJ* - Galvena grāmatvede;
C 2000 g. līdz šodienai grāmatvedības apkalpošanas pie sevis (Rīga, Purvciemā) vai pie klienta.


Profesionāli sniegt kvalificētu grāmatvedības pakalpojumus tādās jomās kā: Vairum un mazumtirdzniecība, transports un loģistika, dzīvokļu īpašnieku biedrībā, skaistumkopšanas saloni un solārijas, apdrošināšanas un finansu brokeri, celtniecība, taksi, medicīnas pakalpojumi, reklāmas un IT infrastruktūra un c.t..
Riski no kļūdām grāmatvedība apdrošināti!

Saņemti par laiku darba plaši pieredze un zināšanas obligāti sekmēs pasūtījumu un jebkāda darbu apjoma ātru un operatīvu izpildi grāmatvedības, uzskaites un darba aizsardzības sfērā.